LabView Fan Group
aplikuj!

23.04 nie ma spotkania koła, zapraszamy wszystkich 30.04!

Wtorek godzina 18.00, budynek E-1 Sala 107

Wyjazd do fabryki NI w Debreczynie

Dodano 20/10/2013

W dniach 17-19 października 2013 r. wyruszyła delegacja studentów Politechniki Wrocławskiej oraz Politechniki Śląskiej na Węgry. Uczestnicy zwiedzali miejsce produkcji sprzętu, którego z pasją używają na zajęciach i w ramach projektów Studenckiego Koła Naukowego LabVIEW Fan Group.

18 października grupa studentów przybyła do Debreczyna, gdzie znajduje się największa fabryka National Instruments. Zaraz po przybyciu zostaliśmy przywitani przez pracowników firmy i zaprowadzeni do sali konferencyjnej. Na początku spotkania przedstawiono nam prezentację na temat działalności firmy. Następnie Tomasz Kachnic (były prezes LabVIEW Fan Group), jako pracownik National Instruments przedstawił ciekawy projekt, mający na celu międzynarodową integrację środowisk studenckich.

Po prezentacji, podzieleni w grupy, udaliśmy się do wnętrza fabryki National Instruments. Studentom przedstawiono m.in. etapy produkcji układów elektronicznych oraz makiety testujące.

Po zwiedzeniu fabryki udano się do hotelu. Drugi dzień poświęcony był zwiedzaniu stolicy Węgier - Budapesztu.

Studenci LabVIEW Fan Group składają gorące wyrazy wdzięczności pracownikom National Instruments, którzy oprowadzali nas po hali produkcyjnej oraz Tomkowi Kachnicowi za wystosowanie zaproszenia do Katedry Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej.

 

© 2011-2019 LabVIEW Fan Group